Posturi vacante

Implementator al platformei 1C

Grupul de companii META creează pentru clienții săi un produs de calitate. Totul este oferit la cheie! La momentul actual, compania noastră este unul din liderii în domeniul tehnologiilor informaționale în Moldova. Suntem capabili să realizăm calitativ următoarele servicii: dezvoltarea, implementarea și asistența sistemelor informatice pe baza platformei 1C, crearea site-urilor web și asistență în promovarea lor. Devenind membru al companiei META, veți deveni un participant la procesul global de implementare a inovațiilor! Vă așteaptă noi orizonturi în realizarea ambițiilor Dvs. creative și o experiență de muncă la un nivel internațional.

Printre responsabilitățile Implementatorului 1C se numără:

  • Dezvoltarea arhitecturii pentru blocurile mari de sisteme elaborate pe baza platformei 1C;

Ce dorim să vedem la candidați:

  • Cunoașterea și înțelegerea principalelor procese la companiile producătoare și comerciale, precum și noțiunile de bază a evidenței contabile și fiscale;
  • Experiență în implementarea produselor software pentru evidența contabilă și fiscal pe baza platformei 1C – Întreprindere.
  • Abilitățile de programare în domeniul !C – Întreprindere vor constitui un avantaj.

Compania oferă:

  • Un job interesant într-o companie în continuă dezvoltare;
  • Remunerare în conformitate cu nivelul de profesionalism al angajatului;
  • Pachet social complet, program de muncă: 5 zile / săptămână;
  • Salariul de 25.000 – 30.000 lei.

Așteptăm CV-urile Dvs. la adresa de poștă electronică: job@meta.md.

Programator PHP Middle / Senior level (posibil și de la distanță)

Ești un bun programator? Cauți un job stabil și interesant într-o echipă de profesioniști? Iată-te! Noi te-am căutat!

Cine suntem:

  • META este un grup de companii IT în creștere rapidă. Prezenți de mai bine 10 ani pe piață, avem 35 specialiști în echipă. Muncim la proiecte în întreaga lume. Cele mai interesante și promițătoare tehnologii din domeniul IT!

De cine avem nevoie:

  • Căutăm persoane active, care sunt interesate de o experiență de muncă diferită.

Sarcinile de zi cu zi:

  • Crearea, asistența și îmbunătățirea site-urilor în framework;
  • Schimbul de date cu sistemele de evidență contabilă;
  • Crearea aplicațiilor web;

Cerințe:

  • Experiență de minim 3 ani;
  • Cunoașterea unuia din Framework-urile populare;
  • Cunoașterea metodelor de schimb de date;
  • Dorință mare de a munci.

Condiții de muncă:

  • program fix de muncă: luni – vineri 9:00 - 18:00, pauză de prânz: 13.00-14.00;
  • concediu de odihnă remunerat;
  • concediu de boală achitat;
  • salariu: circa 1500$ lunar, în funcție de cunoștințe și experiență;
  • perioadă de probă: 1 lună.

Dorința de a munci și de a vă bucura de muncă – este cel mai important lucru pentru noi! Demonstrați-ne că doriți același lucru! :) Succes!

Vă mulțumim că ați citit până la capăt!

Așteptăm cu nerăbdare CV-urile Dvs. la adresa: job@meta.md.

Manager – consultant Web

Vă interesează domeniul IT? Vă vom transforma în profesioniști!

  • ”Meta-Sistem S.r.l.” – o companie IT în creștere rapidă. Suntem prezenți pe piețele din Germania, Franța, SUA, Rusia, Ucraina și Moldova. Cele mai interesante și promițătoare tehnologii din domeniul IT!

  • Căutăm persoane interesate să comunice cu alte persoane, să afle multe lucruri noi și să se bucure de muncă.

  • munca cu poșta electronică;
  • conversații telefonice cu clienții;
  • pregătirea ofertelor comerciale;
  • redactarea corectă și atentă a documentelor;
  • introducerea datelor pentru rapoartele de management;
  • pregătirea documentației de proiect;
  • eliberarea și acceptarea muncii specialiștilor tehnici.

Cerințe:

  • Aspect plăcut;
  • Vorbire corectă;
  • Rezistență la stres;
  • Dorința de a învăța și de a vă dezvolta;
  • Responsabilitate;
  • Studii superioare de profil;
  • Spirit de inițiativă;
  • Cunoașterea limbii române, ruse și engleze;
  • Motivație și dragoste pentru muncă;
  • Comportament adecvat.

Vor constitui un avantaj:

  • Cunoașterea și abilitatea de aplicare eficientă a tehnicilor de vânzare;
  • Experiența în vânzări de succes;
  • Cunoștințe de bază în crearea site-urilor;
  • Abilitatea de utilizarea a calculatorului la nivel profesionist;
  • Simțul umorului.

  • program fix: luni – vineri 9:00 – 18:00, pauza de prânz 13.00-14.00;
  • salariu: fix 6.000 lei + 5% ce reprezintă circa 2.000 lei; perioadă de probă – 1 lună;
  • adresa sediului: str. Cuza Vodă, nr. 44, etajul 4.

REFUZA